Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
przegląd

klimatyzatory, klimatyzacja

:: klimatyzatory ::

przegląd

Dwa lata to bez łaski w Polsce obowiązuje i żadnych płatnych serwisów nie wymaga. W zasadzie to się nazywa rękojmia a nie gwarancja.To jest pompa do cwu, z zasobnikiem. I z mało przyjemnym producentem. Owszem, padła po 2 latach niespełna. Przypomniałam sobie, że może by jakiś przegląd zrobić, kiedy zauważyliśmy male oblodzenie z tylu na obudowie. Przegląd Opis kosztował 600zl netto (platnosc z gory potem ustalanie chocby terminu) a w jego ramach dokonano standardowych czynności przegladowych i stwierdzono nieszczelność.preferencyjne rozliczanie prądu z pv jest tylko do 2035 roku i nie wierzę, że przedłużą, więc możesz się nie załapać.

Secundo: szczyt zużycia energii elektrycznej przypada na godziny 13-15, gdzie w G12 jest tania taryfa, jak sądzisz, długo to się utrzyma? Do 2020 roku będziemy musieli wyłączyć kilka archaicznych elektrowni.

Tercio: opłacalność kabli jest tylko przy małym zużyciu na co i cwu, a jak Twoje dzieci polubią długie prysznice, a nie daj Boże kopiele w wannie, to będziesz ich kontrolował, ścigał?

Ja obecnie zużywam dziennie około 1m3 wody o temperaturze. 53 stopni, bez PC rachunki były by spore, a ja zliwkiwuja dzienne okienko taniej taryfy? Poszukiwanie miejsca nieszczelności wykraczalo poza zakres przewidzianych czynności. Ot, tyle. Nadenerwowalam się, a potem odpuściłam , jak doszlismy jak ustawić jej pracę by nie uruchamiać sprężarki. Niestety z pobudek czysto egoistycznych i finansowych batalię sądową odpuszczam. To niewarte mojego zdrowia i czasu. Niemniej wierzę, że firmy nastawione na strzyżenie głupców dosiegną konsekwencje swojej polityki.
Co ciekawe, po tych naszych nastawach pracy rachunki za prąd nie są skandalicznie wyższe.. Statystyki dochodzenia swoich praw z rękojmi przy producencie który ewidentnie nie działa na korzyść konsumenta oraz przewidywana ilość zużycia naszej energii do życia na ten temat skutecznie zniechecily mnie do dochodzenia swoich praw. Świadomie odpuściłam temat- moje zdrowie jest ważniejsze wentylacja hali .
Jeśli wysiadła po niespełna 2 latach to rękojmia jeszcze ją dotyczyła.
Jaka to była pompa?
Głosuj (0)
Arkaszka 22:38:27 3/12/2017 [Powrót] Komentuj